Organik Kozmetik Markası Bold&Goodly İle Tanışın!

Doğal kozmetik, doğal yöntemler ile cilt bakımını yapmak isteyenler için en önemli unsurdur. Cildinize hassas yaklaşım ve özenli bakım için Bold&Goodly ürünleri ile sizlerle!

Doğal kozmetik ürünleri cildini genç tutmak isteyen ve yenileme çabasında olanlar için oldukça önem taşır. Çünkü doğal kozmetik ürünlerinin üretimi ancak gerçek doğal bitki özleri ile mümkündür. Organik kozmetik ürünler yapısı gereği kullanıcılarının özellikle bitkilerden gelen şifayı aradıkları özel yapılardır. Kişisel bakım için büyük öneme sahip doğal cilt bakım ürünleri her geçen gün biraz daha fazla talep edilmektedir. Bu noktada doğal kozmetik firmaları da aynı hassasiyette üretim yapmakta ve organik kozmetik yapımı konusunda en faydalı bitki özleri ile yeni ürünler üretmektedirler.

Organik kozmetik markaları arasında ürünlerindeki kalite ile ön plana çıkan Bold&Goodly, organik kozmetik üretimi çerçevesinde özellikle yetişkin ve bebek doğal cilt bakımında öne çıkmaktadır. Peki organik kozmetik nedir? Organik kozmetik sertifikası olan ürün ne ifade eder? Organik kozmetik üretimi ya da diğer adı ile doğal kozmetik neden önemlidir? İşte tüm detayları...

Organik & Doğal Kozmetik Nedir? Neden Önemlidir?

Organik kozmetik ürünleri temel amacı cilt güzelliğini en doğal yol ile sağlamaktır. Cildin güzelliğini korurken bitkiler içerisinde yer alan vitamin ve minerallerden faydalanmak oldukça önemlidir. Cilt bakımında özellikle doğal bitki özlerinin besleyici ve koruyucu özelliğe sahip olduğu bilgisi geçmişten günümüze kadar gelmiştir. Bitkiler üzerinde yapılan araştırmalar bu doğal bitki özlerinin özellikle cilt ve saç bakımı için oldukça önemli bir kaynak olduğunu göstermektedir. Bitki özlerinin insanlık tarihinde de şifa kaynağı olarak kullanıldığı bilinmektedir. İnsanların çeşitli hastalıklardan korunmak ya da önlem almak amacı ile kullanılmıştır. Vücut ve cilt bakımı konusunda doğal bitki özleri ile hazırlanan organik ve doğal kozmetik ürünleri bu nedenle daha çok etkilidir. İşte bu sebeple doğal kozmetik ürünleri kullanımı oldukça önemlidir. Çünkü bu ürünlerin kullanımı esnasında cilde zarar verici maddeler yer almaz.

Doğal kozmetik hammaddeleri bakımından doğal bitki özleri ile zenginleştirilmiş ürünlerdir. Her organik cilt bakım ürünü formülü doğal bitki özlerinden oluşan bileşenlerden oluşur. Bu bileşenlerin bir araya gelmesi ile kullanılan yüzde oranına göre ürünün doğallık seviyesi belirlenir. Organik kozmetik sertifikası olan ürünlerde, cilt bakım ürünü içerisinde kullanılan doğal özlerin miktarları da belirtilir. Bu sertifikayı alabilmenin yolu doğal kozmetik üretimi esnasında gerçek ve doğal bitki özleri kullanarak bileşen hazırlamaktır.

Doğal kozmetik markaları doğal cilt bakımı ürünlerinin üretimi için doğal bitki özlerini kullanmaktadır. Amaç bitkilerle gelen şifayı cilt ve vücut bakımı için en doğal hali ile kullanarak sentetik bakım ürünlerinden ve zararlarından korunmaktır. Bu bağlamda özellikle zeytinyağı, bal, lavanta, nane, aynısefa, yasemin, tarçın, üzüm ya da nar gibi besin ya da bitkilerin özlerinden gelen tedavi edici etkiyi kullanmak önemlidir. Aynı şekilde toprağın özellikle cilt temizleme noktasındaki olumlu etkisi, cilt temizleme (akne, sivilce temizliği vb.) ürünlerinde ön plana çıkmaktadır. Doğal cilt bakım ürünleri özellikle cildi beslemek ve bir o kadar da doğal güzellik sunmak için oldukça önem taşır. Alkolsüz kozmetik ürünleri olarak da adlandırılan bu ürünler kimyasal içerik denilebilecek her türlü etkenden uzak üretilmektedir. Doğal bileşenleri yine doğal yöntemler ile hazırlayarak en saf hali sunmak esastır. Bold&Goodly’nin sunduğu Uluslararası ETKO Cosmos Organik Sertifikası ile ürettiği organik bakım ürünleri ile cildin temizlenmesi ve bakımı artık çok daha güzel. Kozmetik siteleri içerisinde ürün arayan kişilerin markamızı tercih etmesindeki en önemli sebep gerçekten işe yarayan doğal ve organik bakım ürünleri sunmamızdır.

Doğal Kozmetik Ürünleri Çeşitlerimiz | Organik Kozmetik ile Gelen Doğal Güzellik!

Doğal kozmetik denilince akla ilk gelen ürünler doğal yağlar, besleyici bitkisel kremler ya da cilt maskeleridir. Ekolojik kozmetik ürünleri özellikle hamilelik sürecinde doğallığa ekstra önem vermesi gereken anne adayları için de oldukça değerlidir.
Son yıllarda özellikle sosyal hayatın verdiği yorgunluk, stres ve yaşam şartlarının zorluğu ile insanların bedenleri de görünür şekilde yıpranmıştır. Bu nedenle doğal ve bitkisel ürünlere ciddi bir talep oluşmuştur. Çünkü insan sağlığı için en önemli ve kalıcı çözümün yine doğada olduğu açıktır. Doğadan gelen bu şifayı insanlara doğal kozmetik ürünleri ile aktaran Bold&Goodly gerçekten işe yarayan, kullanıcılarına mutluluk veren doğal ve organik ürünler üretmek için çalışır. Peki, markamız hangi cilt bakım ürünleri ile ön plana çıkmaktadır?

1- Organik ve Doğal Cilt Bakım Ürünleri

Organik ve doğal cilt bakımı ürünlerimiz ile cildi içten ve dıştan koruyarak iyileştirmeyi ve cildin doğal yollarla yenilenmesini amaçlıyoruz. Organik ve doğal cilt bakımı ürünlerimiz arasında arındıcı yüz yıkama jeli, sakinleştirici tonik, SPF korumalı ve sıkılaştırıcı etkili yüz kremi, kırışıklık karşıtı göz kremi, arındıcı ve canlandırıcı kil maskesi ve ceviz kabuğu taneli arındırıcı peeling jel bulunmaktadır.

Bütün ürünlerimizde özellikle çay ağacı, lavanta, ylang ylang, greyfurt, palmorasa gibi bitkilerin özlerin yararlanmaktayız. Özellikle yüz maskemizde kil etkisini etkin şekilde kullanarak doğal bir yüz temizleme ürünü elde etmekteyiz.

2- Doğal Sabun Çeşitleri

Doğal sabun çeşitleri özellikle günlük temizlik ve bakım sağlanırken aynı zamanda bitkilerin şifa yönünden de faydalanmanız için büyük avantajdır. El ve vücut sabunları ile bitkilerden gelen şifayı teniniz ile buluşturduğunuzda bitki özlerinden gelen iyilikle gerçek bir ferahlık, dinginlik ile stresten arındığınızı hissedeceksiniz. Doğal sabun konusunda ilk kurulduğundan beri öncü olan Bold&Goodly kullandığı bitki özleri ile ürettiği tüm sabunlarda bitkilerin iyileştirici gücünden faydalanır. Doğal sabun çeşitleri içerisinde özellikle çay ağacı, nane, yasemin, mimoza çiçeği, kakao, hindistan cevizi, badem, manolya, yosun, bal ve bal poleni, pembe kil, kırmızı gül, ardıç katranı gibi bitki özleri yer almaktadır. Her bitki özü rengi ve kokusu yanı sıra sunduğu fayda ile ciddi bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

3- Doğal Banyo Topu

Batı etkisiyle hayatımıza giren doğal banyo topu son dönemlerde yoğun çalışan ve stres içerisinde olan birçok insanın ilgisini çekmiş ve kullanım odağı olmuştur. Kaya tuzu ile çeşitli bitkilerin birleşiminden oluşan bu ürün doğal terapi arayışında olanlar için evinde büyük kolaylık sağlayacaktır. Bold&Goodly’nin sunduğu doğal banyo topu çeşitleri arasında yasemin, gül, manolya, mimoza ve nane yağlarını içeren ürünler bulunmaktadır. Başta yasemin olmak üzere gül, manolya ve mimoza çiçeklerinin özleri sakinleştirici, huzur verici ve damar açıcı özelliğe sahiptirler. Yoğun stres altında olan kişiler için doğal bakım ürünü olması yanı sıra içerisinde yer alan doğal tuz ile gerçek bir doğal terapi uygulamak mümkündür.

4- Doğal Aksesuar Çeşitleri

Doğal aksesuar çeşitleri ile banyonuzda geçirdiğiniz zamanlar tam bir keyife dönecek. İç mekan dekorasyonu için ise doğal taşların verdiği şıklık baş döndürecek. Bold&Goodly’nin sunduğu taş mumlar, el yapımı sabunluklar ve doğal deniz süngeri gibi aksesuarlar ile banyo saatlerinizi neşelendirin.

5- Mutluluk Seti Nedir?

Mutluluk seti ile sevdiklerinize en özel doğal bakım ürünlerini bir hediye olarak sunabilmeniz mümkün. Üstelik bunu sevdiğiniz kişinin yakınlık derecesine göre tasarladığımız hediye kutuları ile özveri ve sevginizi en iyi şekilde yansıtmanızı hedefliyoruz. Sade şık bir sunum ile doğallığı her hali ile yansıtan bu hediye setleri içerisinde yer alan doğal bakım kremleri ile sevdiklerinizin sağlıklı yaşamına doğal bir dokunuşta bulunun! Yetişkinler için hazırladığımız ahşap banyo setine ek olarak bebekler için özel hazırlanmış cilt bakımı setimiz bulunmaktadır. En çok merak edilen bebek banyo seti içerisinde bebek banyo süngeri, bebek sabunu ve bebek banyo tuzu yer almaktadır. Tamamen doğal bir bakım seti ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Doğal Kozmetik Markası Bold & Goodly!

Markamız kullanıcılarımızın mutluluğunu düşünerek, gerçekten işe yarayan ve değer veren ürünler sunmaktadır. Kullandığımız her doğal bitki özü aslında doğada oldukça önemli bir döngünün parçasıdır. Bitkiler topraktan çıktıkları andan itibaren kendilerini sürekli yeniler. Bu yenileme hem bitkinin kendi yapısında taşıdığı vitamin ve mineraller hem de toprak içerisindeki yenileyici güç ile mümkün olmaktadır. Bu döngüyü bozmadan, doğaya karbon ayak izimizi bırakmadan aynı özenle işleyerek size sunuyoruz. Amacımız sunduğumuz doğal cilt bakımı ürünleri ile beraber gerçek anlamda vücudunuzun doğadan gelen iyilik ile beslenerek her türlü stres ve şehir kalıntısından temizlenmesidir. Tıpkı bir bebek cildi gibi temiz, genç ve pürüzsüz...

You may also like

Discussion

No comments yet... Be the first to leave a reply! Login here

avatar
herhangy
0 Karma
8 Posts

Bold and Goodly
1 Subscribers
1 Posts
Made with by Mamby