Kuş Ağı & Kuş Filesi Hakkında

Kuş ağı uygulama ve kuş filesi uygulama çalışmaları sürdüren markamız Kovmatik, uzman ekiple profesyonel çözümler sunmaya devam ediyor!
 
Kovmatik’in kuş filesi uygulamaları genellikle sanayi içerisindeki fabrika alanlarının iç taraflarındaki güvercin yuvalanmalarına karşın çatı bölgelerinde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca depo alanlarında ve fabrika içlerindeki çeşitli noktalarda file uygulamaları yürütülmektedir. Sanayi alanında kuşlar ciddi sorunlar oluşturmaktadır ve kuşlarda sanayi fabrikalarında çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır.
 
Sanayi içerisindeki ortam, kuşların yaşama, yuvalanma, yavrulama ve yumurtlamasına elverişli olmadığından doğan kuşların zarar görmelerine sebep olmaktadır. İşletmelerinde üretim alanı içerisinde tanık olduğu kuş yuvalanmaları ve havadaki bakterinin yanı sıra kuşların bıraktıkları dışkılar hammadde üzerindeki zararları beraberinde getirmektedir. Üretilen ürünün üzerinde yer alan dışkılar ihracatta ve iç piyasadaki tüm toplum sağlığını son derece tehdit eden etkiler yaratmaktadır. Üretilen ürünün son kullanıcıya gittiği aşamaya kadar bu dışkıların taşınması ve bu mikropların hareket halinde olması insanların sağlığını etkileyen önemli faktörlerdendir.
 
Sanayi fabrikalarında barınan güvercin, martı ve benzeri kuşların bulunduğu ortamlardaki sesin desibel yüksekliği, düşüklüğü ve yuvalandığı alanda kaynaklanan titreşim durumları hayvanların kusurlu doğmasına neden olmaktadır. Kovmatik, profesyonel olarak kurumların ihtiyaç sorunlarının tespiti için işletme içerisinde ziyarette bulunarak sorunu tespit etmekte ve de çözüm noktasında kuş filesi, alternatif kuş kovucu cihazlar gibi yöntemler sunarak ta işletmeye destek olmaktadır. Çözüm üretme bazlı hizmet yöntemleri uygulayan markamız, sorunu tespit ederek etkin çözümler sunmakta ve uygulama sonrasındaki kontrol, devamlılık ve sürecinde takibini sağlamaktadır.

You may also like

Discussion

Please login here to leave a reply!

0 points
3 weeks ago
Nice article
avatar
herhangy
0 Karma
2 Posts

Made with by Mamby