Kovmatik'i Taniyin!

A person riding on the back of a cage
Taşıdıkları hastalık risklerinin yanında birçok farklı sektörde oluşturdukları ekonomik zarardan dolayı kuşlarla ve yabani hayvanlarla mücadele etmek her zaman çok önemli bir konu oldu.

Avrupa’da uzun yıllardır uygulanan Türkiye’de ise yeni yeni gelişmeye başlayan bu alana öncülük eden Kovmatik ABD, Belçika ve İsviçre menşeili uluslararası iş ortaklarıyla birlikte yabani hayvanların vereceği zararların önüne geçiyor.

Dünyaca ünlü 4 markanın distribütörlüğünü gerçekleştiren Kovmatik, kuş dostu çözümleriyle, kuşlara hiçbir zarar vermeden onların doğal yaşamlarını sürdürmelerine imkan tanıyarak hayvan severlerden de tam not alıyor.

İsviçre menşeili Swissinno, İngiliz menşeili Bird Free, Amerikan menşeili Bird X ve Belçika menşeili Weitech markalarını Kovmatik çatısı altında Türkiye’ye kazandıran Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Çağatay Kuruoğlu aynı zamanda satış sonrası sunduğu hizmetlerle de %100 müşteri memnuniyeti oluşturdu.


“Soruna özel çözümler geliştiriyoruz.’’
Sektörlerinde, sanılanın aksine çözüm üretmenin kolay olmadığını belirten şirketin Yönetim KuruluBaşkanı Erkan Çağatay Kuruoğlu; “Sektörümüz dışarıdan bakıldığında çok kolay gibi gözüküyor fakat işimizin her bir alanı uzmanlık, bilgi ve tecrübe gerektiriyor. Farklı problemlere aynı çözümlerle başarı yakalanacağının sanılması çok büyük bir yanılgı. Bu nedenle biz probleme ve soruna özel çözümler geliştiriyoruz. Öncelikle uzman ekibimiz keşif yaparak sorunu detaylıca inceliyor, ardından sorunu çözebilecek en uygun çözüm ve ürün belirleyip uygulama aşamasına geçiliyor.’’


Kuş kovucu ürünler ve hizmetleriniz neler peki?
Bu alanda 7 farklı ürün ve hizmetimiz var. kuş ağı (kuş filesi) ve uygulama hizmeti, kuş teli ve uygulama hizmeti, ultrasonik kuş kovucu, endüstriyel kuş kovucu cihazlar, kuş kovucu lazer, kuş kovucu jel ve son olarak kuş kovucu sıvıdır.


Kuş kovucu cihazlar ne gibi özelliklere sahip?
Bizim sistemlerimizin tamamı çipli sistemlerden oluşuyor ve abdate edilebiliyor. Bu sistemlerle kuşların korktuğu 90 farklı ses çıkartabiliyoruz. Bir kuş aynı sesi 3 ay sonra ancak duyabiliyor. Yani kuş her zaman aynı etki altında kalıyor. Yüksek teknoloji ile kartlı sistemle üretilmiştir, gezer ve değişken frekans özelliğinin yanında manuel zaman ve frekans planlayabilme avantajı da sunuyor. 10 yıl kullanım ömrü gelişmiş teknolojik üründür.

You may also like

Discussion

No comments yet... Be the first to leave a reply! Login here

avatar
herhangy
0 Karma
8 Posts

Kovmatik
1 Subscribers
2 Posts

Kovmatik ürün ve hizmetler

Made with by Mamby