PUBG Mobile Hack iOS ve Android - Ücretsiz UC ve BP nasıl edinilir

Your avatar
markkelvin
PUBG Mobile Hack iOS ve Android - Ücretsiz UC ve BP nasıl edinilir

PlayerUnknown's Battlegrounds - oyun dünyasında gerçek bir sansasyondur. PUBG Mobile'ın ana kısmı "Battle Royale" modudur. Fikir basit: ada, 100 kişi, çok sayıda ganimet ve elbette zamanla azalan yüzük var, "Battle Royale" hakkında bilmeniz gereken tek şey bu.
Bu yazıda PUBG Mobile Hack'in nasıl kullanılacağını anlatacağım ve bu oyundaki para türlerinden bahsedeceğiz.

PUBG Mobile Hack nedir?


Sağladığımız bu PUBG Mobil Hile kullanımı% 100 güvenlidir. Sizlere PUBG Mobile için mod obb dosyasını sağlıyoruz, burada ben kullanıyor olsam bile orijinal kimliğinizi kullanıp Ace yıldız 9'a ulaşıp yakında fatihe ulaşacağız.
PUBG tarafından tespit edilebilecek sanal veya esp veya üçüncü şahıslar gibi herhangi bir üçüncü şahıs uygulaması kurmanıza gerek yoktur ve hesabınız yasaklanmıştır.

PUBG Mobile'da Ücretsiz UC nasıl edinilir?


Aklınızda bu soru varsa, size yardımcı olabilirim.


⦁ PUBG Mobile Hack iOS ve Android'i açmak için bağlantıya tıklayın.
⦁ PUBG Mobile'daki kullanıcı adınızı girin.
⦁ Platform türünüzü seçin - Android, iOS veya Windows (TGB, Gameloop, Bluestacks emülatörleri).
⦁ Ücretsiz UC ve BP, Gümüş Parçacıklar (SF) miktarını seçin.
⦁ "Anti-Ban" ve "Proxy Kullan" ı işaretleyin.
⦁ "Oluştur" a tıklayın.
⦁ Bundan sonra PUBG Mobile Hack'in PUBG Mobile sunucularına veri göndermesini beklemeniz gerekir.
⦁ Daha sonra "Şimdi Doğrula" yı tıklamanız, herhangi bir teklifi seçmeniz ve tamamlamanız gerekecektir.

Şimdi PUBG Mobile'ı açmanız gerekiyor ve ücretsiz UC, BP, SF hesabınızda olacak. Dolayısıyla, PUBG Mobile'da ücretsiz UC almanın çok kolay yolu. Zaman kaybetmeyin ve PUBG Mobil Hack'i deneyin.

PUBG Mobile'da 3 tür para birimi vardır: Savaş Puanı (BP), Bilinmeyen Paralar (UC), Gümüş Parçalar.


Savaş Puanları (BP)

Bu tür bir para birimi, Soldier’s Crate satın almanıza, karakter görünümünü değiştirmenize (yüz, saç, saç rengi) izin verir, ayrıca "Weekly Sign-In" de ödülleri kaçırırsanız BP kullanarak bu ödülleri satın alabilirsiniz.
Son zamanlarda geliştiriciler, dükkandaki BP bölümünde deriler, görev kartları, avatarlar vb. Satın alma imkanı ekledi.
Savaş Puanları, oyun maçlarına katılmak için ve görevler tamamlandıktan sonra alınabilir. Ayrıca seviye atladığınızda BP alıyorsunuz. Ancak BP'yi ücretsiz olarak almak istiyorsanız ve çok fazla zaman harcamadan Ücretsiz UC ve BP PUBG Mobil Hack iOS ve Android'imizi kullanmanız gerekir.

Bilinmeyen Paralar (UC)

UC ile şunları satın alabilirsiniz: PUBG Lucky Crate, Classic Crate, Supply Crate, silah görünümleri, paraşüt görünümleri, yoldaş ve tabii ki Royale Pass.
Prime veya Prime Plus satın alırsanız Bilinmeyen Para kazanmanın başka bir yolu. Prime aboneliğin birçok bonusu vardır, örneğin: her gün UC almak, her hafta kuponlar, ayrıca Üye Mağazasına erişim (BP ile satın alma). Prime abonelik ücreti aylık 0,99 USD, Prime plus aylık 9,99 USD'dir. Tabii ki gerçek parayla UC satın alabilir veya PUBG Mobile Hack kullanarak yardımımızla ücretsiz UC alabilirsiniz.

Gümüş Parçalar (SF)

Gümüş Parçalar oyun görevlerini tamamlayarak ve BP Mağazasında (1 Gümüş Parça = 200 BP) elde edilebilir, ancak BP Dükkanındaki Gümüş Parçalar için günlük sınır sadece günlük 25'tir.
SF ile, Contender Set, Scrapper's Set, Marksman Set gibi özel kıyafetler satın alabilirsiniz, ayrıca birçok görünüm ve kart, kupon, avatar ve hatta Paraşüt izi satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile'da profesyonel olmak için en iyi ipuçları!


PUBG Mobile'da iPhone 5 veya SE gibi küçük bir telefonda oynuyorsanız, ayarlarda düğmeleri şeffaf hale getirebilirsiniz.
Oyunun başında öldürdükten sonra sandıkları yağmalamalısınız, ancak son çemberde bunu yapmayın çünkü küçük alanda etrafınızdaki tüm insanlar nerede olduğunuzu bilecek.
O anda PUBG Mobile, iOS ve Android için en iyi oyun. PUBG Mobile Hack'imiz ücretsiz UC ve diğer para birimleri konusunda size yardımcı olacak, gerçek para harcamanıza gerek yok, bu yüzden oyun oynamaya odaklanın.
Keep discovering on Mamby:

pubg-mobile
pubgmobilehack
pubgmobilefreeuc
pubgmobilefreebp
If you liked this post, you may also be interested in...
O
Information Work with us Contact Terms and Conditions FAQs
© 2021, Mamby Investments