Choosing the best mattress for back pain

Your avatar
FA
by
faradad
Your avatar
FA
by
faradad

انتخاب یک سرویس خواب مناسب بسیار مهم است و در صورت عدم رعایت نکات لازم ممکن است کمردرد بگیرید یا اگر بیماری زمینه کمر درد دارید، دردتان بیشتر شود. خوابیدن روی تشک نامناسب می تواند باعث ایجاد یا تشدید کمردرد شود. اگر تشک یا بالش نامناسب انتخاب کنید، این باعث تقویت وضعیت بد خوابیدن می شود، ماهیچه ها را تحت فشار قرار می دهد و کمکی نمی کند ستون فقرات در یک راستا قرار گیرد، که همه اینها به کمردرد کمک می کند.

اگر تشک با ترجیحات فردی فرد مطابقت نداشته باشد، راحتی خواب نیز قربانی می شود. تشکی که هم راحتی و هم پشتیبان را فراهم می کند به کاهش کمردرد کمک می کند و به ساختارهای ستون فقرات اجازه می دهد واقعاً در طول شب استراحت کرده و جوان شوند. شما می توانید از انواع تشک خوشخواب مناسب برای داشتن خوابی راحت کمک بگیرید.

با تنوع زیاد تشک های موجود در بازار، انتخاب تشک مناسب می تواند دشوار باشد. دستورالعمل های عملی زیر برای کمک به بیماران مبتلا به کمردرد طراحی شده اند تا بهترین تشک را برای حمایت از کمر و خواب راحت انتخاب کنند:

1. ترجیحات شخصی در نهایت باید تعیین کند که کدام تشک بهترین است. هیچ نوع یا مدل تشک واحدی وجود ندارد که برای همه افراد مبتلا به کمردرد مناسب باشد. هر تشکی که به کسی کمک کند بدون درد و سفتی بخوابد، بهترین تشک برای آن فرد است. بیماران مبتلا به کمردرد باید تشکی را انتخاب کنند که با استانداردهای راحتی و حمایت آنها مطابقت داشته باشد و به آنها اجازه دهد خواب شبانه خوبی داشته باشند.

2. اجزای فیزیکی تشک را بشناسید و جویا شوید. سیم پیچ ها یا فنرهای داخلی تشک تکیه گاه را فراهم می کنند. تشک های مختلف از نظر تعداد و آرایش کلاف ها متفاوت هستند. بالشتک روی تشک در ضخامت های مختلفی وجود دارد. عمق تشک معمولاً بین 7 تا 18 اینچ است. انتخاب تعداد کویل ها، نوع پوشش و عمق تشک باید بر اساس ترجیحات فردی تعیین شود. اگر از تشک ها با مموری فوم استفاده کنید، بهترین گزینه حتی برای انواع تخت خواب دو نفره می باشد. می توانید به دستورالعمل تشک برای راحتی خواب مراجعه کنید

3. تشکی با پشتیبان پیدا کنید. یک تشک خوب باید از انحنای طبیعی و تراز ستون فقرات پشتیبانی کند یعنی گودی کمر را پر کند. مقدار مناسب حمایت از پشت نیز به بیمار کمک می کند تا از درد عضلانی در صبح جلوگیری کند. در حالی که اطلاعات بالینی زیادی در مورد تشک ها وجود ندارد، یک مطالعه نشان داد که تشک های متوسط ​​سفت معمولاً نسبت به تشک های سفت تسکین دهنده کمردرد بیشتری هستند.

4. دستیابی به تعادل بین حمایت از پشت و راحتی. راحتی کلی در هنگام خوابیدن روی تشک به همان اندازه است که باید از پشتیبانی تشک از درد مطمئن شویم. خوابیدن روی تشکی که خیلی سفت است می تواند باعث ایجاد درد در نقاط فشار شود. یک تشک متوسط ​​سفت ممکن است راحت‌تر باشد زیرا به شانه و باسن اجازه می‌دهد تا اندکی فرو بروند. بیمارانی که خواهان تشک سفت‌تری برای حمایت از پشت هستند، می‌توانند برای راحتی بیشتر تشکی با لایه‌های ضخیم‌تر تهیه کنند.

If you liked my content sign up to support me and stay updated

Donate
The author does not have active monetization, this is the estimated revenue this post would have generated
Cheer up, leave your comment